Apie mus

Kviečia „Vakarų užuovėja“

Kavinė - baras "Vakarų užuovėja" teikia maitinimo paslaugas ir ne tik... Užsukę pas mus į svečius, Jūs galėsite sužaisti pulo partiją, pamėtyti kamuolį į krepšį, o vaikai čia atras pasakų namelį su pramogų parkeliu.

Bet apie viską iš pradžių. Mūsų įmonė vadinasi UAB "Gelgaudukė", nes... esame įsikūrę Gelgaudiškio miestelyje (Šakių rajone) ir būdami savo krašto patriotai, garsiname dvarais ir dviračių takais, Nemunu ir prieplaukomis garsėjantį savo kraštą.

Kavinė - baras vadinasi "Vakarų užuovėja", nes... Jūs mus surasite Gelgaudiškio miestelyje, Vakarų gatvė 17, o "užuovėja", nes kiekvienam žmogui reikia užuovėjos nuo... lietaus, žvarbaus vėjo, supykusios žmonos arba įkyraus vyro... "Vakarų užuovėja" kiekvieną klientą maloniai sutiks ir priims, pasiūlys gardžių patiekalų ir įvairiausių gėrimų.

Kol bus ruošiami patiekalai, Jūs galite pasivaikščioti ir susipažinti su kavinės savininkų sukurtu interjeru, kuriame ekscentriškumas suteikia originalumo, kur dvaro motyvai atkartojami įdomiomis detalėmis ir motyvais. Galėsite nusileisti į vieną iš kambarių "pragarą" arba laipteliais pakilti į "dangų", kurių privalumus suprasite tik pas mus apsilankę.

Užsukę į Gelgaudiškyje įsikūrusią kavinę - barą "Vakarų užuovėja", Jūs, be abejo, pastebėsite nedidelį tvenkinėlį ir, jeigu panorėsite, galėsite pašerti jame plaukiojančias žuvis (tereikės kreiptis į padavėją pašaro žuvims).

Jūsų, atvykstančių po vieną, su draugais ar pažįstamais, šeimomis ir grupėmis, laukia malonios padavėjos, gardus maistas, gaivinantys ir alkoholiniai gėrimai, maloni aplinka bei pramogos ne tik Jums, bet ir Jūsų vaikams, kuriuos, patikėkite, bus sunku išprašyti iš pasakų namelio, laipynių, sūpynių...

Nuostabiausias penas skrandžiui yra geras, su meile paruoštas maistas. Bet nereikėtų pamiršti ir kūnui atgaivos, todėl kviečiame nepasididžiuoti ir užsukti į pirtelę, kurioje įrengti dušai ir poilsio kambarys pabendravimui ir alaus paragavimui. Išsiilgusieji kaimiškų patiekalų gali užsisakyti krosnyje kepto tikro zanavykiško kugelio.

Kavinės virėjai stengsis patenkinti Jūsų poreikius ir paruoš maistą ypatingoms progoms - gimtadieniams, šeimos šventėms, vestuvėms. Suorganizuos banketus, furšetus, jubiliejus ne tik jaukioje kavinėje, kurioje tilptų iki 170 žmonių, bet ir Jūsų namuose arba kitoje nurodytoje vietoje.

Planuojate švęsti gimtadienį, sutikti draugus, pasidaryti šventę sau? Mes pasiruošę Jums padėti ! Jūsų rūpestis - pasirūpinti stalais, o mes juos apklosime baltutėlėmis staltiesėmis, paserviruosime, paruošime šaltus užkandžius ir karštus patiekalus, pagaminsime gaiviuosius gėrimus.

Per šešerius darbo metus įgijome patirties ir klientų pasitikėjimą, todėl galime Jums drąsiai sakyti - nešvaistykite savo brangaus laiko ieškodami gaspadinių, kurios gamintų maistą, lankstydami po parduotuves ir ieškodami produktų, lygindami staltieses... Savo rūpesčius patikėkite mums ir nenusivilsite! Galite pasirinkti - kavinėje - bare "Vakarų užuovėja" ar, taupydami pinigėlius, nuspręsite svečius sutikti namuose, mes visais atvejais pasiruošę Jums padėti.

Kavinė - baras dirba kiekvieną dieną nuo 11 iki 21 val.

Turite klausimų "Vakarų užuovėjai"? Klauskite ir Jums atsakys įmonės savininkė Rita tel. 8 610 64390.

Elektroninis paštas: info@kavinevakaruuzuoveja.lt